Kupujemy nieruchomość we Francji

Dziś poradnik z francuskojęzycznej strony jak kupić nieruchomości, dom, mieszkanie w ich kraju!

 

Najlepsze Wskazówki dotyczące zakupu nieruchomości we Francji

 

Proces zakupu nieruchomości we Francji jest bardzo prosta i oferuje dobrą ochronę. Jednak co do zasady, to przychód bez wyznaczenia adwokata lub adwokata, więc trzeba mieć rozum o Tobie.

Ograniczona znajomość języka francuskiego może być gorszy niż wcale, ponieważ może dać fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jeśli nie jesteś w pełni przekonany, że wiesz, co się mówi, trochę pomocy w tłumaczeniu.

Dodać tylko werbalne oferty. Nie należy podpisywać żadnych dokumentów w sprawie oferty nieruchomości z sprzedawcę lub pośrednika w obrocie nieruchomościami (najmniej oddać pieniędzy), aż pojawi się w przedniej części Notaire do procesu sprzedaży i kupna.

Jeśli to możliwe, wyznacza własne Notaire do działania dla Ciebie w transakcji, a nie za pomocą jednego Notaire na wspólnej podstawie z dostawcą.

Jeśli nie jesteś pewien, czy płacisz na kurs zadać swoje Notaire o radę, jak będą zaznajomieni z rzeczywistą ceną sprzedaży nieruchomości w okolicy.

Notaire nie będzie zweryfikować wszystko, co musisz wiedzieć o nieruchomości, więc konieczne jest, można tworzyć własne pre-umowy zapytania.

Ponieważ kredyty hipoteczne są stosunkowo tanie we Francji i oferuje ulgi podatkowe, jeśli przenieść, należy rozważyć zakup z francuskim hipoteki na nieruchomości.

Jeśli szukasz kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości konieczne jest dołączenia warunkowy w umowie sprzedaży. Należy również warunkowe związane z planowaniem i innych spraw, w razie potrzeby.

Jeżeli sprzedający jest właścicielem dodatkowych gruntów lub budynków sąsiednich nieruchomości, nie ujęte w sprzedaży, starają się zawrzeć klauzulę w umowie sprzedaży dające prawo pierwokupu w przypadku przyszłej sprzedaży nieruchomości.

10% depozytu nie jest obowiązkowa, jako mniejsze kwoty jest równie ważna, więc być może uda się uciec z oferując niższą depozytu.

Sprzedawca zobowiązany jest do licznych ustawowych raportów z badań, które należy zweryfikować z Notaire. Badania te wchodzą znacznie odbiega pełne badanie budynku, więc nie być zbyt zależnym od tych sprawozdań.

Sprzedawca jest zobowiązany do przeprowadzenia szeregu ustawowych informacje, które należy sprawdzić przed Notaire i to w umowie, np. warunkiem, najmu.

Domagaj się, że jakakolwiek klauzula, że ​​zwalnia się ze sprzedającym, “ukryte / wady ukryte” nie jest uwzględnione w umowie sprzedaży.

Stworzenie ze sprzedawcą i potwierdzić z Notaire w umowie, instalacji i wyposażenia, które mają pozostać w nieruchomości.

Jeśli jesteś stanu wolnego, para, konieczne jest, kupisz na wspólnej podstawie, w celu ochrony interesów każdej ze stron.

Jeśli jesteś żonaty wtedy, gdy twój współmałżonek pozostały przy życiu do dziedziczenia wszystkich nieruchomości, należy przyjąć francuskie umowy małżeńskiej lub kupić en tontyny.

Jeśli nie są małżeństwem, czy kupujesz jako niezależnej grupy ludzi, to powinieneś rozważyć zakup przez spółkę nieruchomości, zwany Société civile Immobilière (SCI).

W dniu zakończenia, lub dzień przed zakończeniem odbywa się na stronie nieruchomości w celu zapewnienia, wszystko jest tak jak powinno być, szczególnie w odniesieniu do lamp i wyposażenia.

Opłaty prawne i podatków w związku z zakupem nie można pominąć, ale są kroki możesz podjąć, aby obniżyć te koszty.

Jeśli kupujesz off plan nowy obiekt będzie zapłacić około 21% podatku VAT i innych podatków.

 

Znajdź nieruchomości we Francji już dziś!

Advanced Search

 

Sypialnia Cena Region

 

2. “oferty kupna” Nieruchomości we Francji

 

Ściśle mówiąc, jeśli złożenie oferty ze sprzedającym, aby kupić ich własności – nawet ustnie oferta – i sprzedający akceptuje go, a następnie powstaje zobowiązanie umowne.

 

Nie ma czegoś takiego we Francji jako sprzedaż “przedmiotem umowy “, jak to ma miejsce w Wielkiej Brytanii.

 

Czasami może być poproszony przez pośrednika w obrocie nieruchomościami lub sprzedawcy mogą złożyć formalną pisemną ofertę, zwany offre d’achat. wstępny formularz do tego celu jest często używane.

nieruchomości FrancjaJeśli druga strona zaakceptuje Twoją propozycję następnie umowy wynika, z zastrzeżeniem wszelkich warunków, które mogą być w ofercie.

 

Więc trzeba być nieco ostrożny podpisania oferty kupna, a nasze porady będą nie podpisywać niczego, dopóki jesteś z przodu Notaire do podpisania umowy sprzedaży.

 

Jeden z głównych zabezpieczeń jest to, że prawo przyznaje nabywcy siedmiu dni odstąpienia od umowy, po potwierdzeniu odbioru przez sprzedawcę, podczas których można odstąpić od umowy bez ponoszenia kary.

 

Potwierdzenie przez sprzedawcę powinny być przekazywane przez formie listu poleconego, a siedmiu dni od wycofania nie rozpocznie się dopiero dzień po pisemnym potwierdzeniu ich odbioru.

 

Ten dniowego okresu nie ma zastosowania w przypadku zakupu jednej działki budowlanej.

 

Prawo wyraźnie zabrania sprzedawcy lub agenta prosi o depozyt w momencie złożenia oferty kupna jest.

W związku z powyższym, jeśli nie podpiszą offre d’achat nie, w żadnym przypadku przekazania jakiegokolwiek depozytu do właściciela.

 

Depozyt powinien być przekazany w chwili podpisania umowy sprzedaży.

Przeczytaj też: