Poradnik jak kupić dom we Francji

Kupujemy dom we Francji

Teraz jeszcze łatwiej – Nasze poradnik:

Od samego początku mojego  francuskiego wyszukiwania nieruchomości, wybrałem na kupno nieruchomości we Francji kilka regionów i państw poza nią, mamy pod ręką, aby poprowadzić Cię przez każdy etap procesu z nieocenioną pomoc i porady.

Co nas wyróżnia od konkurencji jest naszą osobistą uwagę na szczegóły, od potwierdzenia i oglądanie organizowanie upewniając się, że w pełni zrozumieć skutki prawne przy zakupie nieruchomości we Francji.
Dlaczego warto kupić nieruchomości we Francji?

 

W ciągu ostatnich kilku lat, zakupu nieruchomości we Francji była bardzo popularną alternatywą inwestycji dla wielu ludzi, czy to na stałe przenieść, drugiego domu lub długoterminowej lub wakacje pozwolić. Nie tylko ceny domów tańsze niż we Francji, w Wielkiej Brytanii lub w innych krajach UE terytoriów, ale perspektywa inwestowania w “Way of Life francuski” jest także ważnym czynnikiem decydującym.

Lifestyle francuski

 

Francja jest powszechnie uznana za jeden z najpiękniejszych krajów w Europie, oferując o wiele bardziej zrelaksowany styl życia niż w jakimkolwiek innym kraju. Życie w ogóle jest o wiele tańszy, jest ładna pogoda i umiarkowane, jedzenie jest smaczniejsze i zdrowsze, a system opieki zdrowotnej jest klasyfikowana jako jeden z najwyższych na świecie.

Jaki rodzaj nieruchomości nie sprzedajemy i gdzie?

 

Nasza strona internetowa zawiera setki właściwości Francji do sprzedaży; naszego portfela “biens immobiliers” składa się z wielu różnych typów (charakter, dom, domy wiejskie z terenu, wille, prestiż, dworek, młyny, młyn, stodoła, rezydencje, wyłączne, wiejskie domy, zamek i pałac, Dom i łóżko i śniadanie, Maison de Maitre …) i znajdują się w wielu różnych regionach sześciokąta.

Co musisz wiedzieć przy zakupie francuski własności

 

Musisz mieć świadomość, że przy zakupie nieruchomości francuski procesu przenoszenia własności będzie bardzo różni się w swoim kraju. Jest niezwykle ważne, że badania i poważnie zastanowić się nad prawnych, podatkowych i spraw spadkowych, aby uniknąć niespodzianek w późniejszym terminie. Będziesz mieć również do czynienia z nowych słów, oraz ewentualnie pomiarów, jak również pomyśleć o ubezpieczenie do domu, kredytu, zdrowie, samochód, mobile home, samochód kempingowy, łódź, kota, psa i obliczyć kupić walucie obcej, która jest inna dla Ciebie własne, w tym przypadku oczywiście będzie chciał wymienić sterlings funta na euro.

 

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik do zakupu domu lub nieruchomości we Francji.

Francuski Ubezpieczenia

 

Mamy siły z renomowanych firm francuskich Ubezpieczenia pomóc angielski nabywców francuski nieruchomości znajdziesz pokrywę, która jest dla nich, bez dodatkowych kosztów. Nasz francuski oparty dwujęzycznych partnerem współpracuje z jedną z największych firm europejskich Ubezpieczeń. Ich specjalnością jest obsługa ryzyka i zarządzania politykami na odległość, bezpieczny wybór dla wszystkich osób znających język angielski.

 

Firmy szczególne gwarancje i wszystkie ryzyka na światowe na francuski majątku i aktywów we Francji, daje całkowity spokój, nigdzie na świecie.

 

Nasze usługi ubezpieczeniowe obejmują:

 

Przegląd Ubezpieczeń francuski

Home Insurance francuski

Francuski Ubezpieczenie samochodu

Francuski Ubezpieczenia Zdrowotnego

Ubezpieczenie zdrowotne dla samozatrudnionych

Francuski Dog / Ubezpieczenia Cat

Francuski Caravan Ubezpieczenia

Francuski komórkowy Home Insurance

Francuski Ubezpieczenia Boat

Francuskiego silnika Home Insurance

Ubezpieczenie kredytu francuski

 

Wymiany walut obcych

 

Mamy siły z konkurencyjnym i rzetelnym specjalistą walutowych, aby pomóc w konwersji plików Sterling funtów na euro i wszystkie transfery międzynarodowe. Otwarcie wymiany walut obiektu handlowego jest proste i bezpłatne, bez żadnych zobowiązań. Gdy konto zostało zatwierdzone będziesz zadowolony:

 

bez opłat, bez prowizji, bezstresowe Personal Service

specjalistów w transakcji w walutach obcych

regularnych przelewów zagranicznych walutach (np. hipoteką lub emerytury płatności)

 

Aby dowiedzieć się, ile pieniędzy można zaoszczędzić z nasza komisja funtów darmo na euro waluty kantor wymiany, wystarczy wypełnić formularz online. Upewnij się uzyskać najlepszy kurs kupna lub sprzedaży swoje euro, funty, sterlings, dolary, franki szwajcarskie itd. ..

Inne usługi

 

Oferujemy wiele wspaniałych usług, w tym francuski kredytów hipotecznych, zdolność do re-hipotecznych swój francuski nieruchomości do korzystania z cennym equity release, francuski wakacji, księgarnia, francuski, francuskim sklepie filmu, muzyki francuskiej sklep DVD, francuski CD z muzyką przechowywać, a nawet francuskie karty sim!

Sprzedaż Nieruchomości w Maroku

 

Na apartamenty w Marrakeszu i Maroko, odwiedź Maroko Apartamenty. Jeśli jesteś zainteresowany w Maroku nieruchomości na sprzedaż, lub pakiety Maroko meble następnie Cityred Maroko jest twój przystanek jednym miejscu nieruchomości. Cityred może również pomóc, jeżeli planujesz wakacje Marrakech i chcą pozostać w Marrakeszu Riad lub chcesz zorganizować ślub w Marrakeszu. Francuskojęzycznych klientów chcących wynająć apartament Marrakech, mogą odwiedzić nasze francuski stronie.

Przeczytaj też: